Kontakt oss

Medieselskapet Karmøynytt

 

Besøksadresse:
Klæhaugvegen 14
4270 Åkrehamn

Postdresse:
Postboks 350
4276 Åkrehamn

Tlf. sentralbord: 52 82 36 00
E-mail TIPS: redaksjon@hnytt.no

VÅRE ANSATTE

Øystein Merkesvik

Øystein Merkesvik

REDAKTØR

Tlf: 928 73 797
oystein.merkesvik@hnytt.no

Jarle Tollaksen

Jarle Tollaksen

DAGLIG LEDER / GRAFISK DESIGNER

Tlf: 917 96 550
jarle@knmedia.no
Anne Bjelland Amdal

Anne Bjelland Amdal

SALGSLEDER

Tlf: 970 79 353
anne@knmedia.no
Hanne Leirvik Haga

Hanne Leirvik Haga

GRAFISK DESIGNER

Tlf: 911 15 443
hanne@knmedia.no
Signe Elisabeth Ytreland

Signe Elisabeth Ytreland

MARKEDSKONSULENT

Tlf: 476 52 478
signe@knmedia.no
Camilla Sørensen Wik

Camilla Sørensen Wik

GRAFISK DESIGNER / JOURNALIST

Tlf: 482 47 637
camilla@knmedia.no
Kent Olsen

Kent Olsen

JOURNALIST

Tlf: 922 99 176
kent.olsen@hnytt.no

Vi står på for deg!

Vi gjør vårt ytterste for at du som kunde skal bli fornøyd. Og da blir det endel produksjon pr. år….

Produserte aviser

Antall lesere

Antall digitaltrykk

Kopper kaffe

Ta kontakt

Vi hører gjerne fra deg!

Du kan også ta kontakt på telefon med en av våre markedskonsulenter: Anne tlf: 970 79 353 eller Signe Elisabeth tlf: 476 52 478